Kompleksowa reklama zewnętrzna i wewnętrzna

Oferujemy kompleksową usługę od momentu tworzenia projektu przez jego realizację łącznie z wykonaniem konstrukcji pod reklamę, czy montaż.

Grafika drukowana jest na ploterze solwentowym. Druk solwentowy charakteryzuje się wykorzystaniem pigmentów atramentowych solwentowych na bazie rozpuszczalników organicznych. W odróżnieniu od pigmentów atramentowych na bazie wodnej ( plotery eko- solwent, lateksowe ) wydruki solwentowe są odporne na czynniki zewnętrzne w dłuższym czasie ( do kilku lat ) i na ogół nie wymagają laminowania. Ich wadą jest mniejsza precyzja w stosunku do wydruków na bazie atramentów wodnych, co jednak przy druku wielkoformatowym nie stanowi przeszkody ( nie są oglądane z bliska ).

Grafikę dla reklam średnioformatowych i małych oglądanych z bliska drukujemy na ploterze 6 kolorowym w technologi HP latex oferującym najwyższą obecnie jakość w reklamie. Oczywiście za jakością idzie wyższa cena wydruku w porównaniu do wydruku solwentowego. Atramenty eco-solwentowe są  znacznie mniej odporne na działanie warunków atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne.